Fin Bi-iomare caps - Bezkonkurenční žralok

V roce 1928 se jednou provždy změnily dějiny medicíny. Alexander Fleming zjistil, že plíseň Penicilium notatum zabíjí kultury bakterií. Překvapivý objev penicilínu navždy změnil lékařskou praxi. Život se omezil na nekonvenční série chemických reakcí a zrodila se myšlenka, že nejlepší léčbou choroby jsou chemické látky. Tato filozofie se změnila, od té doby nastoupila léčba s přírodními prostředky. Na původ léků se dnes klade větší důraz, než na jeho účinnost. Biomare Immuno zbavuje lidi utrpení. V letech 1922-1926 se objevily zprávy, že aktivní chemické látky v tuku z jater žraloka grónského se liší od triglyceridů přítomností jednoho atomu kyslíku v molekule. Tato látka se nazývá alkylglycerol (alkoxyglycerol).

Alkylglyceroly byly syntetizovány v roce 1930 a počátkem 50 let se začaly používat v medicíně. Vyskytují se v kostní dřeni, v játrech a ve slezině. Olej ze žraločích jater obsahuje kromě vitaminů A, D, E i množství nenasycených mastných kyselin omega 3. Snižují srážení krve v cévách, hladinu cholesterolu.
V roce 1992 vyšla v USA kniha Žraloci nemají rakovinu. Po vydání knihy začaly tisíce lidí na světě v rámci léčby rakoviny užívat olej ze žraločích jater. Další tisíce lidí užívají Bi-iomare caps z preventivních důvodů pro zmírnění bolestí u degenerativních onemocnění kloubního charakteru. Velká většina pacientů užívá olej ze žraločích jater z preventivních důvodů vůči rakovině. Experimentální důkazy potvrdily, že tento olej se používá v onkologii jako doprovodný prostředek léčby rakoviny, protože omezuje tvorbu nových cév - angiogeneze. Nádory a metastázy nejsou jediným stavem, u kterého se Bi-iomare caps jeví jako účinná léčba. Funkce spočívá v zástavě novotvorby cév - angiogeneze je klíčovým faktorem při rozvoji metastatické rakoviny, kdy se rakovinné buňky přemísťují a vyvolávají rakovinu v dalších částech těla.

LÉČEBNÉ SCHÉMA:
Prevence
- na jaře a na podzim u opakujících se katarů horních cest dýchacích
- u nádorových onemocnění, u osob s novotvary, lze dosáhnout snížení angiogeneze u metastáz, nelze tím nahradit odbornou léčbu chemoterapeutiky, nebo chirurgickou
- u osteoporózy, tj. řídnutí kostí způsobené sníženou hormonální činností
Léčba
- sportovní medicína, podpůrný prostředek pro atlety, plavce, veslaře, v kolektivních sportech, zmírňuje projevy vyplývající z vysoké svalové a kloubní zátěže
- revmatologie, zmírňuje záněty a zpomaluje degenerativní procesy v kloubních chrupavkách, podpůrný prostředek při zánětech kloubů (artritid a osteoartróz)
- imunologie, posiluje imunitní systém, zvyšuje tvorbu protilátek, ovlivňuje zdraví a snižuje riziko onemocnění vyvolaných mikroorganismy, bakteriemi a viry
Dávkování
- prevence 2 kapsle denně mezi jídlem
- nádorové onemocnění dlouhodobě 3 kapsle denně i v průběhu chemoterapie či radioterapie i po ní
- menopauza, 2 kapsle mezi jídlem spolu s Fintabsem CD bori
- onemocnění kloubní degenerativního charakteru, 2 kapsle denně půl roku spolu s Fintabsem CD bori
- zánětlivé kloubní onemocnění 3 měsíce 2 kapsle mezi jídlem spolu se Selenitabsem
- katary horních cest dýchacích u dětí 3 měsíce 2 kapsle denně
- chronické bolesti v krku 2 kapsle denně spolu s Biiolicapsem

Nezapomeňme na preparát Bi-iomare caps jako doplněk naší stravy a z hlediska preventivního či terapeutického. Mysleme na klouby, čím dál více se snižuje věková hranice na implantaci umělých kloubů kyčelních či kolenních.

Časopis FINCLUB 5/2000