Fin Candimis - Tak trochu na intimní téma

V této kazuistice bych vám rád představil poznatky z praxe, kdy byl Candimis doporučen pacientce s chlamydiovou infekcí a častými mykotickými výtoky.

Mladá žena se nakazila chlamydiemi při pohlavním styku. Problémy s mykotickým výtokem měla již dříve (mykóza - nemoc způsobená plísněmi), většinou se objevovaly při stresu, po koupání v bazénu, po antibiotické léčbě, někdy po pohlavním styku. V posledních třech letech užívala kvůli různým onemocněním množství antibiotik - ta měla na svědomí nejen mykózy, ale také zažívací problémy a potíže s vyprazdňováním. Pacientka již nechtěla dále organismus zatěžovat silnou dávkou antibiotik, která se obvykle předepisují při léčbě chlamydiových infekcí, a ptala se po jiné možné cestě, která by vedla k odstranění infekce.

Candimis je hodně silný. Hodí se i na vnější použití?
Pacientce byl doporučen Candimis, který užívala zevně i vnitřně po dobu tří týdnů. Vnitřně brala dvě kapky 2x denně smíchané s malým množstvím vody, vnější užití bylo poněkud časově náročnější. Podle rad lékaře smíchala 1 až 2 kapky Candiminu s malým množstvím vody a v takto vytvořeném roztoku namáčela tampón, který následně na dobu jedné hodiny aplikovala do pochvy. Tento postup prováděla vždy ráno a večer. Důležité bylo odzkoušet takový poměr Candimisu a vody, aby ji výsledný roztok v pochvě nepálil. Proto si ze začátku připravovala roztok pouze s jednou kapkou Candimisu, později (cca za 4 dny) již byla schopna snést roztok i se dvěma kapkami. Kromě vody mohla volit jako nosnou substanci Candimisu i obyčejný bílý jogurt, zůstala ale u vodného roztoku. Je nutné dodat, že každý člověk je jinak citlivý, proto si musí dávkování odzkoušet sám na sobě.

Po třítýdenním užívání se pacientka zbavila mykotických výtoků. Tato skutečnost prokazuje antimykotický účinek Candimisu a dává ženám silnou zbraň, jak se vypořádat s nepříjemnými a stále se opakujícími mykózami. Výsledek působení Candimisu na samotnou chlamydiovou infekci byl po třech týdnech užívání ověřen pomocí vyšetření protilátek v krvi. Krevní testy byly negativní - opět Candimis jakožto přírodní antibiotikum pomohl pacientce zbavit se nepříjemné chlamydiové infekce a nemusela již podstupovat léčbu silnými antibiotiky.
Zároveň se podařilo ukázat další možnost využití Candimisu v praxi, což je asi nejpodstatnějším poselstvím této kazuistiky.

 


Úspěšná novinka roku 2004
Velkou předností oregánového preparátu Candimis je jeho mnohostranná použitelnost: působí nejen jako antibiotikum, ale také antimykoticky (proti plísním), antitromboticky (proti ucpávání cév krevní sraženinou), je silným antioxidantem, pomáhá u poruch trávení, žaludečních i žlučníkových obtíží, u zácpy i infekčních průjmů. V literatuře se často píše o pozitivních účincích proti akné, lupénce, bradavicím, aftům, moučnivce, alergiím, astmatu, infekcím dýchacích cest, parazitům a dalším onemocněním.