Více pohledů

Finclub Antipa-rasitis (bez alkoholu) 100ml

Poslat známému

Napište první recenzi tohoto produktu

Availability: Out of stock.

460,00 Kč

Rychlý přehled

Nejúčinnější přírodní prostředek proti střevním parazitům.


Extrakt ze slupek amerického ořešáku černého (Juglans nigra) používali v minulosti indiáni jako pomoc u nejrůznějších onemocnění. Dnes je považován za nejúčinnější přírodní prostředek proti střevním parazitům a jejich vývojovým stádiím.


Dávkování: 10 - 20 kapek 3x denně, smíchat s vodou nebo džusem (nekapat do horkých nápojů). Vhodné je extrakt užívat ráno a v poledne nalačno (20 minut před jídlem), večer pak 1 hodinu po jídle. Pro optimální efekt se doporučuje využívat tři 100ml balení a tuto očistnou kúru provádět dvakrát ročně.
Obsah: 100 ml BEZ alkoholu, vhodný pro řidiče,mladší generaci a osoby, u kterých by alkohol mohl působit dráždivě.Extrakt z ořešáku černého podporuje očistu střevního traktu od usídlených parazitů a příznivě tak působí na trávicí systém. Pomáhá normalizovat střevní flóru a ničit hnilobné mikroorganismy. Pečuje o imunitní systém - přispívá ke „znovunavrácení“ plně fungující imunity. Mnohdy jsou to totiž právě paraziti, kteří snižují účinnost obranyschopnosti, narušují rovnováhu a vitalitu organismu.
Parazit je organismus žijící na úkor svého hostitele, získává z něho živiny a poškozuje ho. Postupné osidlování těla parazity v sobě skrývá mnohá nebezpečí, která se mohou projevit až za několik let. Je mylné domnívat se, že parazité jsou problémem rozvojových zemí. Máme je všichni - do těla se dostávají nejčastěji běžnou stravou a vodou. Nelze se jim vyhnout, je ovšem možné se jim bránit.

Výrobce / Dodavatel FINclub
Přidejte vaše štítky:
Přidat štítky
Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').