Více pohledů

Zvýhodněný balíček - křemelina potravinářská 500g a kyselina askorbová 200g

Poslat známému

Napište první recenzi tohoto produktu

Availability: Out of stock.

422,00 Kč

Cenový rozsah: 422,00 Kč

Rychlý přehled

Křemelina, užitečná pro zdraví i krásu.


Společně s vitamínem C tvoří  balíček na kompletní očistnou a ozdravnou kúru.Špatná kvalita pleti mě trápila už od mých pubertálních let. Vyzkoušela jsem velkou řadu zaručeně účinných preparátů, krémů, výživových doplňků, poupravila  své stravovací návyky. Vše pomohlo jen na chvíli nebo jen částečně.


Kamarádka kosmetička mi doporučila, ať užívám měsíc křemelinu s vitamínem C. Že to užívá i ona a dala mi odkaz na obchod, kde to kupuje. Neváhala jsem a hned objednala zde: http://www.biozero.cz/zvyhodneny-balicek-kremelina-500g-a-kyselina-askorbova-200g.html


Dokonce měli křemelinu s céčkem v akci za přijatelnou cenu. Zakoupené množství 500g křemeliny a 200g vitamínu C je přesně na jeden měsíc. Za dva  dny mi přišla zásilka a pustila jsem se okamžitě do kúry.


Užívala jsem 2 vrchovaté čajové  lžičky křemeliny rozmíchané ve 2dcl vody ráno a 2 vrchovaté čajové  lžičky křemeliny rozmíchané ve 2dcl vody večer.


K tomu zarovnanou lžičku vitaminu c denně, rozpuštěnou v 1,5 l vody.


Když jsem si křemelinu dala do skleničky s vodou, dost to prášilo a  špatně se rozpouštěla. Proto jsem si ji dala  do skleničky s víčkem, zalila vodou a protřepala. A hned vypila. Křemelina nemá žádnou pachuť ani vůni. Není to sice žádná mňamka, ale dá se to vypít.


Céčko jsem si taky rozpustila v lahvi ( 1,5 l) a popíjela během dne. Tak jsem dodržovala pitný režim, a i účinnost vitamínu C je vyšší, když se popíjí vícekrát během dne, než když se vypije najednou.


Po pár dnech jsem si kupodivu všimla, že mi zmizel pocit těžkého a nafouknutého břicha, který jsem dost často měla a nevěděla si s ním rady.


S kúrou jsem  velmi spokojená, cítím se po ní lehce  a dokonce kolegyně v práci vyzvídaly jakou kosmetiku používám, protože se mi viditelně zlepšila kvalita pleti. Když si kúru objednávaly i ony, kolega si dělal srandu: ,,a teď nebudou mít  kosmetičky co žrát..." :-)


Křemelinu po oslavách a svátcích, kdy trávení a zažívání dostává zabrat, užívám pár dní a už ani nevím co je mít nafouklé břicho.


Výrobce / Dodavatel BIOZERO.cz
Přidejte vaše štítky:
Přidat štítky
Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').